Odzież Niesort

Odzież Niesort czyli niesortowana odzież używana jest od wielu lat podstawowym towarem w większości sklepów second hand w Polsce. To potoczna nazwa odzieży używanej, pozyskana od osób, którym nie jest ona już potrzebna. Często oprócz ubrań są to akcesoria domowe, bibeloty, biżuteria czy zabawki.

Niesort typu Cash For Clothes (C4C) jaki możemy Państwu zaoferować jest bardzo dobrej jakości i świetnie nadaje się do sklepów, które sprzedają odzież na wagę i do butików z odzieżą wycenioną. Gwarantujemy ubrania, które są zapakowane w oryginalne, nie otwierane worki ze zbiórek.
Odzież używana niesort zamówiona w naszej hurtowni to również niski stopień odrzutu.

Odzież Cream

Ubrania z tej kategorii jakie Państwu oferujemy są czyste, nieuszkodzone i można je dokładnie sprawdzić przed zakupem. Worki z odzieżą sortowaną są pozbawione ubrań zniszczonych, wybrakowanych i nienadających się do sprzedaży.
Nie ma obaw, że pojawią się odpady, które trzeba będzie utylizować. Po zakupie takiej odzieży jest ona gotowa do wywieszenia w sklepie. Towar pakowany jest sezonowo.

Odzież Outlet

W tej kategorii prezentujemy nowe ubrania oraz akcesoria, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Głównym celem jest stworzenie szerokiego asortymentu odzieży outlet, czyli produktów nieużywanych, często z metkami. W partiach odzieży outlet znaleźć można niesamowite okazje – kreacje znanych projektantów, torebki topowych marek oraz ekskluzywną bieliznę.
Jest to towar luksusowy, który szybko znajdzie nowych nabywców i podniesie zyski. Większy koszt zakupu outlet, zwróci się z dużym zarobkiem przy sprzedaży. Jako importer odzieży staramy się, by udostępniany towar był najwyższej jakości i zarazem dostępny w bardzo korzystnej cenie. Ubrania są sprawdzone oraz sortowane przez nasz doświadczony zespół.