Zakupy w second-handach od wielu lat cieszą się dużą popularnością – również wśród celebrytów. Można tam znaleźć prawdziwe modowe perełki, których próżno szukać w sieciówkach.

Second-hand nie oznacza gorszej jakości

W second-handach zaopatrują się osoby o różnej sytuacji społecznej i materialnej, a także będące w różnym wieku. Sklepy te już dawno przestały być kojarzone z obciachem i towarem słabej jakości – obecnie można w nich spotkać zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Lumpeksy nie są sklepami dla ludzi biedniejszych – robią w nich zakupy osoby o różnych statusach społecznych.

Drogie marki dla każdego

Popularne „lumpeksy” znajdują się w każdym mieście i oferują rzeczy różnej jakości, często z metką, w ogóle nieużywane i niezniszczone. Często sprzedawana w nich odzież jest lepszej jakości niż ubrania z tzw. sieciówek.

Wśród asortymentu można znaleźć także rzeczy z metką albo z kolekcji popularnego producenta, np. Benettona czy Pepe Jeans, nie tylko „no name”. Second handy sprawiają, że ubrania drogich marek są w zasięgu ręki dla każdego.

Szeroki asortyment

Działają także lumpeksy, w których ubrania są słabej jakości i nieodpowiednio przechowywane. Dobra hurtownia odzieży używanej to podstawa dla second-handu, który chce dobrze prosperować.

To gwarancja towaru w dobrym stanie, a także szerokiego asortymentu, w którym każdy z klientów znajdzie coś w swoim stylu – m.in. ubrania w różnych rozmiarach i kolorach, produkowane przez różnych producentów, a także akcesoria typu torebki, buty, biżuteria itd.

W pogodni za trendami

Dla miłośniczek modowych trendów second-handy to kopalnia inspiracji. Można zobaczyć, co się teraz nosi, a następnie skompletować garderobę na trwający lub nadchodzący sezon. Dla zainteresowanych modą sklepy z odzieżą używaną to szansa, aby podążać za aktualnymi trendami. Co więcej, w second-handach można znaleźć też ubrania niepowtarzalne i stać się oryginalnym w tłumie.

Jeśli coś nie przypadnie nam do gustu albo szybko wyjdzie z mody, nie musimy obawiać się, że wydaliśmy majątek na ubrania – ceny w second-handach są atrakcyjne i można śmiało odświeżać swoją garderobę regularnie.

Atrakcyjne ceny

Co ważne, ceny odzieży z second-handów są wyjątkowo atrakcyjne. Ubrania markowe można kupić naprawdę tanio, nie przepłacając za metkę znanego producenta. W sklepach tradycyjnych często za jedną rzecz trzeba zapłacić więcej niż tutaj za całe zakupy.

Wpis mapkowy

Aktualnie modne i w atrakcyjnej cenie ubrania? Second-handy oferują także odzież z metką, odzież sortowaną Cream, a także trendy dodatki i akcesoria. Dobra i sprawdzona hurtownia odzieży używanej sortowanej to gwarancja, że oferowany towar nie zawiedzie oczekiwań wymagających klientów!

Kategorie: Blog