Szeroki asortyment importowanej, używanej odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej z Anglii. Jako dostawca odzieży używanej dbamy o odpowiedni sort towaru. Odzież sortowana Lux to gwarancja dobrej jakości w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Cream i Lux – dobrej jakości odzież z Anglii

Nasza hurtowania odzieży używanej oferuje ubrania znanych marek, w tym szeroki asortyment odzieży damskiej i męskiej oraz sortowanej odzieży używanej dziecięcej. Oferujemy odzież na wagę w hurcie, ale nie tylko – w sprzedaży także torebki, biżuteria, obuwie, a także w mniejszej ilości akcesoria domowe. Nasz towar spełni wymagania najbardziej wymagających klientów – zarówno odzież Cream, jak i Lux to propozycja dla wymagających. Dbamy, aby nasz towar był zawsze starannie wyselekcjonowany.

Dobra jakość w przystępnej cenie

Odzież sortowana z Anglii typu Lux to rzeczy używane nieco słabszej jakości niż odzież Cream. Zapewniamy bezpośrednie dostawy prosto z magazynów z Anglii – to produkty oryginalne, ze zbiórek angielskich. Aby zyskać pewność co do jakości towaru, nasz asortyment można obejrzeć osobiście w naszej hurtowni odzieży używanej w Strzelinie.

Zapraszamy do naszej hurtowni odzieży używanej

Import odzieży używanej z Anglii prowadzimy od wielu lat i możemy się poszczycić dużym doświadczeniem – znamy tę branżę od podszewki. Współpracując z nami, zyskujesz pewność, że otrzymasz najlepszy towar – dokładnie sortowaną odzież używaną – do swojego sklepu second hand. Hurtownia i importer odzieży z Anglii w Strzelinie zapewnia ubrania z najlepszych rynków, oryginalne, również z kolekcji nieznanych w Polsce.

Kategorie: Asortyment

Dodaj komentarz