Damska, męska oraz dziecięca odzież niesortowana sprowadzana z Wielkiej Brytanii. Różnej jakości odzież, wśród której można znaleźć również towar dobry jakościowo w bardzo przystępnej cenie. W ofercie naszej hurtowni odzieży używanej z Anglii znajduje się m.in. odzież z metką i dobrej jakości sortowana odzież Cream oraz Lux, ale także odzież niesortowana. Zapewniamy duży wybór odzieży na wagę w hurcie – dla kobiet, mężczyzn, a także najmłodszych – za przystępną cenę.

W każdej paczce odzieży niesortowanej można znaleźć w dobrym stanie ubrania popularnych marek, m.in. Top Shop, New Look, Dorothy Perkins, Marks&Spencer itd. Paczki obejmują m.in. spodnie męskie, damskie bluzki, letnie spódnice, kurtki czy też obuwie używane.

Odzież sort czy niesort?

Jako doświadczony importer odzieży używanej – działamy w branży już wiele lat – dbamy też o to, aby ilość odpadu odzieży niesortowanej była niewielka. Oferujemy dobrą jakość i konkurencyjne ceny – nie tylko w przypadku odzieży sortowanej. Zależy nam, aby zaopatrywać sprzedawców w markową odzież używaną z Anglii – w towar sprawdzony, oryginalny, pożądany przez klientów.

Hurtownia odzieży używanej niesort w Strzelinie

Nasz asortyment trafia do sklepów w całej Polsce typu second hand. Hurtownia mieści się w Strzelinie, około 45 km od Wrocławia. W każdej chwili można też umówić się na oględziny towaru w naszej hurtowni odzieży używanej, aby sprawdzić jakość sprzedawanych przez nas ubrań używanych w hurcie – w sprzedaży mamy wiele kolekcji.

Kategorie: Asortyment