Zapewniamy szeroki wybór nowej, pełnowartościowej odzieży importowanej z Anglii. Nasza oferta obejmuje odzież najwyższej jakości, renomowanych marek. Jako bezpośredni importer oferujemy wysokiej jakości ubrania używane oraz nowe, ometkowane – odzież z metką to ubrania nowe, bez wad, pełnowartościowe.

Hurtownia odzieży używanej sortowanej

Poza odzieżą używaną sortowaną, odzieżą niesortowaną czy odzieżą na wagę w hurcie, w naszej ofercie znajduje się także wysokiej jakości odzież z metką, czyli ubrania renomowanych markowych producentów. Towar jest przez nas starannie selekcjonowany i następnie pakowany. Odzież z metką pakowana jest w worki po 30 kg, a w każdym znajduje się około 230-240 sztuk najmodniejszej odzieży sezonu – damska odzież z metką, nowe ubrania męskie czy odzież dla dzieci.

Nasza hurtownia zapewnia bezpośredni import odzieży używanej i nowej, gwarancję wysokiej jakości, a także szeroki wybór asortymentu – m.in. sortowaną odzież używaną oraz nową, w tym ubrania, torebki, biżuterię, obuwie, końcówki kolekcji popularnych marek itd.

Odzież z metką damska

Jako dostawca odzieży używanej z Anglii dbamy o szeroki asortyment – w naszej ofercie jest m.in. odzież damska z metką, męska i dziecięca, a także torebki, biżuteria oraz zabawki. Dostępna odzież damska z metką to wysokiej jakości i modne ubrania, np. kurtki zimowe, spodnie damskie, bluzki, koszule czy letnie sukienki oraz spódnice. Będące w naszej ofercie worki z ubraniami z Anglii mają pojemność 25 lub 30 kg.

Odzież z metką męska

Oferujemy także odzież z metkami na wagę dla mężczyzn – m.in. spodnie męskie, koszule, swetry, bluzy sportowe, a także obuwie. Worki z ubraniami z Anglii zawierają dobrej jakości odzież z metką, czyli produkty najlepszej jakości. Nasza hurtowania markowej odzieży używanej nieustannie dba o regularne poszerzanie asortymentu.
Odzież z metką dziecięca

Jako hurtownia odzieży używanej dziecięcej z Anglii dbamy o szeroki asortyment – poza ubraniami oferujemy także zabawki oraz buty sportowe. Najmłodsi bardzo szybko wyrastają z ubranek, dlatego też rodzice mają ciągłą potrzebę odświeżania garderoby – z tego też powodu dysponujemy dużą ilością odzieży dziecięcej z metką.

Odzież z metkami na wagę – moda z Anglii

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku odzieży używanej oraz stałe kontakty w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możemy oferować odzież najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny. W tym dziale zapewniamy towar nienoszony, nieuszkodzony, z metką, w tym m.in. końcówki serii.

W ciągłej sprzedaży mamy odzież damską z metką, nową odzież męską oraz ubrania dziecięce z metką. Zapewniamy duży wybór odzieży z metką i dodatków na każdą porę roku, m.in. kurtki zimowe, spodnie męskie, sukienki letnie, piżamy, ubranka dziecięce, nowe obuwie czy też akcesoria domowe.

Markowa odzież z metką

W naszej ofercie mamy odzież z metką popularnych angielskich marek, takich jak Marks & Spencer, Early Days, Rebel, Denim, Mini Club, Mini Mode, Tiny Ted, Disney, George, Matalan, Next i wiele innych. Zapewniamy szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, sportowej, w rozmiarze XXL, a także biżuterię oraz torebki.

Jeżeli szukasz odpowiedniego towaru do swojego sklepu lub zastanawiasz się nad otwarciem własnego punktu second hand, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do nawiązania współpracy. Oferujemy ilości hurtowe, ale także unikatowe serie z metkami.

Kategorie: Asortyment

Dodaj komentarz