Są dziewczyny, które robią zakupy odzieżowe niemal wyłącznie w sklepach typu second-hand. Skompletowane stylizacje absolutnie nie wyglądają jak z popularnego second-handu!
Można trafić nie tylko na bawełniane sweterki z metką, ale nawet jedwabne koszule czy wełniane płaszczyki. Część z tych rzeczy jest zupełnie nowa, z metką, inne to odzież cream z Anglii, w jakości niemal nieodbiegającej od nowych produktów.

Stylizacje te prezentują się wyjątkowo, wybrane niemal zjawiskowo – warto poświęcić trochę czasu, aby znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy… prawie za grosze! Nie chodzi jednak tylko o niskie ceny, ale także o możliwość znalezienia oryginalnych i niepowtarzalnych ciuchów – i to naprawdę dobrej jakości.

Przede wszystkim poszukaj sklepu, w którym towar jest selekcjonowany i sprzedawane w nim rzeczy przypadną Ci do gustu – ważne, z jaką hurtownią odzieży używanej współpracuje dany punkt. Sprawdź, kiedy są dostawy, aby być na bieżąco i nie wybierać potem z przebranego towaru.

Bądź wyczulona także na jakość materiałów – szybka selekcja słabych materiałów oraz rzeczy z wadami to podstawa. Warto też zawsze mierzyć wszystkie ubrania, nie sugerując się rozmiarem na metce – nietypowe rozmiarówki to norma. Przede wszystkim jednak – baw się modą, łącz aktualne trendy ze stylem sprzed lat, a skompletujesz całą oryginalną stylizację za nieduże pieniądze! Second-handy oferują bowiem nie tylko ubrania, ale także torby, paski, buty, a nawet biżuterię.

Kategorie: Blog